Národní úřad proti organizovanému zločinu: Porovnání verzí

Z Alyrpedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(založena nová stránka s textem „Národní úřad proti organizovanému zločinu (v rockwellštině National Bureau againts Organized Crime), zkratkou z rockwellštini jen NBOC, je hlavní vyšetřovací orgán ministerstva spravedlnosti USN. Podle § , zákona / o federalních organizacích má úřad pravomoci ve všech státech a teritoriích Spojených států. Jako vyšetřovací úřad se zabývá vyšetřováním trestné činnosti, působí ale též jako kontrarozvědka.“)
 
Bez shrnutí editace
 
Řádek 1: Řádek 1:
Národní úřad proti organizovanému zločinu (v rockwellštině National Bureau againts Organized Crime), zkratkou z rockwellštini jen NBOC, je hlavní vyšetřovací orgán ministerstva spravedlnosti USN. Podle § , zákona / o federalních organizacích úřad pravomoci ve všech státech a teritoriích Spojených států. Jako vyšetřovací úřad se zabývá vyšetřováním trestné činnosti, působí ale též jako kontrarozvědka.
'''Národní úřad proti organizovanému zločinu''' (v rockwellštině ''National Bureau againts Organized Crime''), zkratkou z rockwellštini jen '''NBOC''', je hlavní vyšetřovací orgán ministerstva spravedlnosti USN. Zabývá se vyšetřováním trestné činnosti, korupce (společně s IRA), bojem proti mafiím a jiným trestním skupinám a působí též jako kontrarozvědka. Jakožto federální úřad pravomoce ve všech státech a teritoriích Spojených států. V aktuální době má NBOC okolo 650 zaměstnanců.

Aktuální verze z 4. 3. 2024, 20:28

Národní úřad proti organizovanému zločinu (v rockwellštině National Bureau againts Organized Crime), zkratkou z rockwellštini jen NBOC, je hlavní vyšetřovací orgán ministerstva spravedlnosti USN. Zabývá se vyšetřováním trestné činnosti, korupce (společně s IRA), bojem proti mafiím a jiným trestním skupinám a působí též jako kontrarozvědka. Jakožto federální úřad má pravomoce ve všech státech a teritoriích Spojených států. V aktuální době má NBOC okolo 650 zaměstnanců.